logo
Prestige catering

Odpowiadając na potrzeby naszych Gości proponujemy Państwu usługę cateringu klasy prestige. Usługa ta jest rozwiązaniem dla ludzi, którzy cenią sobie wyszukane, niebanalne smaki, zdrową i w 100% naturalną kuchnię oraz przede wszystkim najwyższą jakość produktów i nienaganną obsługę kelnerską.

Podążając za światowymi trendami oraz kreując nieustannie własne smaki oferujemy Państwu wykwintne dania autorskie, dania z kuchni całego świata oraz dania kuchni regionalnej Dolnego Śląska.

Skontaktuj się z nami aby otrzymać propozycję na elegancki biznesowy lunch w siedzibie firmy, wytworną kolację w Państwa domu czy luźne spotkanie przyjaciół okraszone niebanalnymi i zaskakującymi smakami.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z rozwiązania, na które decyduje się coraz więcej naszych Gości. Prestige Catering to wspaniałe menu połączone z dekoracją i aranżacją stołów oraz pomieszczeń , w których odbywa się przyjęcie. To również obsługa kelnerska na najwyższym poziomie i profesjonalna pomoc przy organizowaniu przyjęcia.

Zamień na chwilę swój dom na salę restauracyjną i ciesz się przyjęciem razem z Twoimi Gośćmi

catering-grafika-1 catering-grafika-2 catering-grafika-3

0

Your Cart