Programy edukacyjne
Zapraszamy Państwa do udziału w naszych edukacyjnych programach żywieniowych.


Dla szkół, przedszkoli i rodziców dzieci w każdym wieku

Mając na uwadze zdrowie nas wszystkich stworzyliśmy ofertę skierowaną w szczególności dla  szkół i przedszkoli, jak również dla prywatnych inicjatyw społecznych.

Zachęcamy dyrekcje szkół, nauczycieli i wszystkich tych, którym na sercu leży zdrowie naszego młodego pokolenia do udziału w cyklu programów propagujących zdrowe odżywianie.

Jako że temat zdrowego jedzenia jest obszerny nasze programy podzielone są na kilka tematów.

Programy edukacyjne prowadzone są w sposób dopasowany do konkretnej grupy wiekowej. Interaktywnie, z humorem ale i powagą, dopracowane merytorycznie, oparte o najnowszą aktualną wiedzę dotyczącą dietetyki, makrobiotyki i funkcjonalności żywienia.

Dbamy o to aby nasze działania przyniosły rezultat w postaci poszerzonej świadomości żywieniowej, zmiany nawyków żywieniowych lub przynajmniej zaintrygowania tematem i rozbudzenia chęci poszerzania tej wiedzy.

Programy edukacyjne możemy prowadzić w naszej Szkole Gotowania w Bielanach Wrocławskich lub w każdej placówce edukacyjnej na terenie całego kraju.

W przypadku programów prowadzonych w naszej Szkole Gotowania, pojedynczy program edukacyjny składa się z warsztatów kulinarnych oraz części teoretycznej –  prelekcji prowadzonej w stylu dopasowanym do wieku uczestników.

W przypadku programów prowadzonych w Państwa placówkach edukacyjnych lub placówkach, do których uczęszczają Państwa dzieci, na terenie całego kraju,  możliwość przeprowadzenia warsztatów kulinarnych uzależniona jest wyłącznie od możliwości technicznych danej placówki.

Do wymagań technicznych należy: zapewnienie dostępu do bieżącej wody, stoły/ławki, które posłużą jako stoły robocze, dostęp do prądu – 230V. Z naszej strony zapewniamy cały zestaw narzędzi kuchennych niezbędnych do przeprowadzenia warsztatów kulinarnych.

Istnieje możliwość przeprowadzenia wyłącznie części teoretycznej. Tematy prelekcji można znaleźć poniżej.